Konsultatsioon

Konsultatsioon

Kui otsite oma tervisemurele kiiret ja professionaalset lahendust, siis ootame teid konsultatsioonile Amsel Kliinikus. 

Kirurgiline ravi algab raviplaani koostamisest. Selleks vajab kirurg teavet teie probleemi olemuse, sellega seotud kaebuste ja teie ootuste kohta. Kirurg tutvustab teile erinevaid ravivõimalusi, nende eeliseid ja iseärasusi.  Konsultatsiooni tulemusel lepitakse kokku teile sobiv lahendus ning järgmised sammud kas siis operatsiooniaja kokkuleppimise või täiendavate uuringute tegemise näol. 

Konsultatsioonile tulles kuulab kirurg esmalt ära Teie pöördumise põhjuse. Kirurg esitab teile täpsustavaid küsimusi terviseajaloo, kaasuvate haiguste ja ravimite kohta. Plastika – ja songakirurgia raviplaani tegemiseks on tavaliselt vajalik kirurgiline läbivaatus kohapeal. Kilpnäärme ja sapipõie operatsioonide eelselt piisab telefoni- või videokonsultatsioonist.  

On oluline, et tunneksite end konsultatsioonil hästi ja mugavalt. Valmistumine vestluseks aitab teil vabamalt ja täpsemalt rääkida nendest probleemidest ja ootustest, mis ajendasid teid meie kirurgide poole pöörduma. Huvipakkuva operatsiooni kohta leiate informatsiooni meie kodulehelt. Seal on täpsemalt selgitatud protseduuri olemust, välja toodud võimalikud komplikatsioonid ning antud operatsioonijärgsed juhised. Küsimused ja teemad, mille kohta kindlasti informatsiooni soovite on kasulik üles märkida. Nii saavad need kirurgiga kindlasti läbi arutatud. 

Meie kirurgide konsultatsioonid on põhjalikud ning kestavad kuni 60 minutit