Alakeha plastika

Narkoos

Üldnarkoos

Operatsiooni kestvus

5-6 tundi

Tutvu operatsioonieelsete juhistega

Vaata siit

Tutvu haavahoolduse juhistega

Vaata siit

Tutvu hinnakirjaga

Vaata siit

Tegemist on kehatüve loomulikku ilu taastava operatsiooniga, mis lisaks kõhuplastikale sisaldab tuharate, külgede ja alaselja esteetilist kujundamist. Protseduuril eemaldatakse liigne ja rippuv nahk, pingutatakse lihaseline kõhusein ning tehakse täiendav rasvaimu.

Body lift on näidustatud patsientidel, kes soovivad taastada kehatüve loomulikud ja kaunid proportsioonid pärast suuremat kaalukaotust, näiteks pärast kaalukirurgiat. Protseduuri viiakse läbi nii nais- kui meespatsientide puhul.

Lõige tehakse ringikujuliselt bikiinijoone kõrgusele, mis võimaldab pingutada kõhu, kubeme, talje ja tuhara piirkonnad nii, et operatsiooniarm jääb aluspesu alla peitu.

Operatsiooni eesmärgid

Eemaldada liigne nahk ja rasv kõhu, reite, tuharate, selja ja puusade piirkonnast.

Tõsta ja pingutada nahka ja kudesid, et taastada keha esteetiline kuju ning kontuurid.

Tõsta enesekindlust ja parandada elukvaliteeti pärast kaalulangust või muutusi kehakujus.

Operatsioonist taastumine

Taastumisperioodil tuleb anda endale aega ja järgida hoolikalt kirurgide juhiseid.

Turse ja verevalumid on pärast operatsiooni tavalised, kuid need kaovad aja jooksul.

Jälgimine tähendab regulaarseid arstivisiite ja järelkontrolle, et hinnata taastumist ja tagada sujuv paranemine.

Korduma kippuvad küsimused

Rasestumine muudab ja venitab kõhupiirkonna kudesid oluliselt ning varem kirurgiliselt korrigeeritud kehakuju ei pruugi pärast rasedust endisel kujul taastuda. Seetõttu soovitame kavandada alakeha plastika eluperioodi, kus rasedusi enam ei planeerita.

Vananemine võib vähendada naha toonust ning kehakaalu kõikumine muudab keha proportsioone. Seetõttu soovitame hoida stabiilset kehakaalu ja püsida vananemise mõju vähendamiseks tervislike eluviiside juures.

Operatsioonijärgsetel kuudel võib esineda nii naha tundetust kui ülitundlikkust. Esimese aasta lõpuks naha tundlikkus reeglina normaliseerub. Mõnikord võivad muutused püsida kauem ja sel juhul soovitame konsulteerida meie kirurgiga.