Rindade plastika

Narkoos

Üldnarkoos

Operatsiooni pikkus

1-2 tundi

Tutvu operatsioonieelsete juhistega

Vaata siit

Tutvu haavahoolduse juhistega

Vaata siit

Tutvu hinnakirjaga

Vaata siit

Rindade suurendamine on üks sagedasemaid esteetilisi operatsioone, mis võimaldab naistel saavutada rindade soovitud kuju ja suuruse, et tunda end ilusa ja enesekindlana. Sageli kombineeritakse rindade suurendamine rindade tõstmisega, mis taastab rindade loomulikud anatoomilised proportsioonid. 

Otsuse tegemisele eelneb alati põhjalik konsultatsioon kirurgiga, et arutada läbi Teie ootused ja pakkuda parimaid lahendusi.

Amsel Clinicus kasutatakse Motiva rinnaimplantaate, mida peetakse maailmas hetkel tehniliselt kõige täiuslikumaks.

Rindade tõstmine ehk mastopeksia

Rindade tõstmise eesmärgiks on rindade kuju ja proportsioonide esteetiline korrigeerimine. Sageli kombineeritakse mastopeksiat rindade suurendamisega implantaatide abil.

Protseduuri käigus eemaldatakse lõtvunud nahk. Allesjääv nahk pinguldatakse, et tõsta rinda kõrgemale ning korrigeerida selle kuju. 

Kasutatakse erinevaid operatsioonitehnikaid, mille valik sõltub rinna lõtvumise ulatusest. Patsiendi jaoks sobivaim valik selgitatakse välja operatsioonieelsel konsultatsioonil.

Rindade vähendamine

Rindade vähendamise operatsioon on tuntud ka kui reduktiivne mammoplastika, mis on näidustatud peamiselt tervislikel ja funktsionaalsetel põhjustel. Näitena võib tuua rühihäireid, kaela-, selja- ja õlapiirkonna valu, nahaärritust, liikumispiiranguid, psühholoogilisi probleeme ja elukvaliteedi halvenemist. 

Operatsioonil eemaldatakse üleliigsed rinnakoed, mistõttu rindade suurus ja kaal väheneb ning rind omandab kaunima kuju. 

Enne raviotsuse tegemist konsulteerib patsientidega meie plastikakirurg, kes hindab patsiendi individuaalseid vajadusi ja annab nõu parima raviviisi kohta. Samuti selgitab kirurg operatsiooni käiku, oodatavaid tulemusi ja võimalikke riske ning vastab kõikidele patsiendi küsimustele.

Meeste rindade vähendamine ehk günekomastia operatsioon

Günekomastia on meditsiiniline seisund, mis tähendab rindade suurenemist meestel. See on põhjustatud meeste rinnanäärme koe ebanormaalsest kasvust ja võib esineda nii mõlemas kui ainult ühes rinnas. Günekomastia erineb lipomastiast, mis on rindade suurenemine rasvkoe tõttu, tavaliselt seoses ülekaalulisusega.

Günekomastia kirurgiline ravi, tuntud ka kui mammoplastika, eemaldab liigse rasva ning rinnakoe, et taastada rindade normaalne mehelik välimus. Nagu iga kirurgilise protseduuri puhul, on oluline arutada võimalikke riske ja ootusi meie kirurgiga.