Amsel Clinic: tagab tervise, ilu ja heaolu!

Oleme Viimsis asuv erakliinik, kus pakume plastika- ja üldkirurgia teenuseid. Meie meeskond  koosneb pühendunud ja rahvusvaheliselt hinnatud spetsialistidest. Oleme loonud privaatse, mugava ja turvalise ravikeskkonna, milles leiate oma muredele kiire ja sobiva lahenduse.

“Jah, peale murettekitavat kõhuvalu diagnoositi mul EMOS sapikivid,” lausub Jana. “Mulle teatati, et vaatamata valule ei ole erakorraline operatsioon vajalik. Mulle kirjutati välja valuvaigistid ja saadeti koju. Valud olid ometi kõike muud kui väikesed. Ma ei saanud teha tööd – kannatasin valude, oksendus- ja iiveldushoogude all. Amseli Clinicu kirurgid tulid appi ning kiirkonsultatsiooni järgselt leppisime kokku mulle sobiva operatsiooniaja. Suurim pluss oligi aspekt, et sain kiiresti, endale sobival ajal, abi ning seda parimate spetsialistide käe all. Kokkulepitud päeval teostati lõikus laparoskoopiliselt läbi kõhuõõne tehtud augukeste ning juba pärastlõunal pääsesin koju taastuma. Kui ka Sina vajad kirurgilist lähenemist ning soovid oma tervisele parimat, julgen soovitada Amsel Clinicu spetsialiste,” jagab Jana oma kogemust.

Amsel Clinicu üldkirurgid pakuvad paljusid patsiente puudutavaid, kuid tavatervishoius vähe prioritiseeritud tervishoiuteenuseid, nagu songa-, sapipõie-  ja kilpnäärmekirurgia. Lihtsateks ja rutiinseteks peetuna  delegeeritakse nende operatsioonide teostamine sageli noorematele, ametit õppivatele kolleegidele. Amsel Clinicus tähtsustame me kõiki  kirurgilisi teenuseid ning saame aru, et patsiendi jaoks on iga kokkupuude kirurgiaga eriline ning ainukordne isiklik kogemus. Mõistetav on ootus olla opereeritud tähelepaneliku ja valdkonnale pühendunud kirurgi poolt, hästi ja turvaliselt.  Meie ooteajad konsultatsioonidle ja lõikustele on lühikesed. Teame suurepäraselt, et meie patsiendid oskavad oma aega hinnata ning soovivad vältida kuudepikkusi ravijärjekordi.

Üldkirurgia suunal ravivad meie patsiente dr Jaan Kirss Jr, dr Eva-Maria Kersalu ja dr Ilmar Kaur. Amsel Clinicu meeskond läheneb patsiendile personaalselt, olgu tegu väiksema või suurema operatsiooniga – iga patsient on meile oluline! Eesmärgiks on pakkuda tipptasemel kirurgiat turvalises ja mugavas ravikeskkonnas, kus iga patsient tunneb end hoituna!

Lisaks üldkirurgia suunale pakume suure kaalulanguse järgset plastikakirurgiat, mille eesmärgiks on taastada meeldiv figuur ning astuda sellega samm oma unistuste keha suunas.

Plastilisi operatsioone teostab tunnustatud plastikakirurg dr Maria Järve. Amsel Clinicu patsiendid hindavad Dr Järve professionaalset kätt, avatust ja ausust operatsiooniga seotud ootustes. Dr Järve ütleb: “Oma töös taotlen loomulikku, patsiendi kehaproportsioonidega kooskõlas olevat esteetiliselt kaunist tulemust. Olgu tegemist kehakontuurimise või rinnaoperatsiooniga – meie eesmärk on tagada Teile rahulolu ja rõõm oma välimusest. Meil kõigil on õigus tunda end oma kehas hästi ning võimalus langetada otsuseid muutmaks praegust reaalsust”. Amsel Clinicu meeskond on pühendunud Teie heaolu, tervise ja esteetilise välimuse taastamisele. Oleme siin, et toetada Teid teekonnal parema ja tervema mina poole.